Otelimiz

Hakkımızda

Karamanlı konağı asırlar önce Kapadokya nın mübadele öncesi sakinleri Karamanlı Ortodoks lar tarafından yapılmıştır. Kapadokya nın en iyi korunan ve tek başına küçük kapadokya olarak adlandırılan Güzelyurt ( gelveri ) da ıhlara vadisine 14 km mesafede bulunmaktadır.

Karamanlı Ortodoksların mübadeleden önce(1924) Güzelyurt da (gelveri) yaptığı konaklardan biridir. 12 odası ve geniş bir avlusu olan konak gelverinin yöresel taşı ile ve geleneksel mimarinin en güzel örneklerinden birisi olarak inşa edilmiştir. Bu muhteşem konak güzelliğini Kapadokya ziyaretçileriyle paylaşmak için konaklama hizmeti vermektedir.

Otelimiz 12 odalı ve 30 yataklıdır. Avlu teras ve şömineli kapalı restaurantları mevcuttur. Otelimizin özel bir açık otoparkı da mevcuttur. Geniş ve büyüleyici avlusu dinlenmeniz , vakit geçirmeniz ya da kitap okumanız için uygun olup huzurlu dingin eşsiz bir atmosfere sahiptir. Odalarımızın her biri farklı özelliklere sahip olup her biri değişik özellik ve güzellikleriyle sizleri büyüleyecektir.

Platin Kapadokya Balayı 2 Gece

kapadokya balayı paketi

Kapadokya balayı 2 gece 3 gün konaklama

Gümüş Kapadokya Balayı 3 Gece

kapadokya balayı paketi

Kapadokya balayı 3 gece 4 gün konaklama

Bronz Kapadokya Balayı 4 Gece

kapadokya balayı paketi

Altın Kapadokya balayı 4 gece 5 gün konaklama

Kapadokya Balayı 5 Gece

kapadokya balayı paketi

Kapadokya balayı 5 gece 6 gün konaklama

Rezervasyon Talepleriniz İçin Bizimle İletişime Geçiniz